Kodėl Viskas BE?

Vieną dieną mano šaldytuve liko vos 5 produktai. Pagrindinis ir dažniausiai mintyse besisukantis klausimas tuo metu buvo „O ką dabar valgyti?“. Ne tik radau sau atsakymą, kelią į skoniais turtingą ir įvairią virtuvę, bet nutariau tuo pasidalinti – gimė tinklaraštis „Viskas BE“.

O kokia Tavo istorija?

Susipažinkime ir bendraukime socialiniuose tinkluose:

Viskas BE istorija

Iki gimstant dukrai, tokie terminai, kaip alergija maistui, maisto netoleravimas ar hipoalerginė dieta man buvo visiškai nepažįstami ir negirdėti. Mėgavausi skaniu maistu, filtruodama pasirinkimus tik pagal skonio receptorius ir sveikos mitybos pasirinkimus, tačiau niekada nieko sau nedraudžiau. Mano manymu, gebant skonio receptorius lepinti saikingai – virtuvė gali būti ta vieta, kur mėgaujamasi maistu, o ne vyrauja draudimų rinkinys.

Vieną dieną hipoalerginė dieta taip pakoregavo kasdienę mano mitybą, kad šaldytuve liko 5 produktai, o kasdienis klausimas buvo „ką dabar valgyti”. Dėl dukros alergijos daugeliui maisto produktų, tuo metu atsisakiau praktiškai visko, kas sudarė įprastą kasdienį mitybos racioną.

Buvo nelengva, maniau, patirtis verta knygos, tuomet ir gimė šis tinklaraštis. Gyvenimo būdą be alergenų ne tik prisijaukinau, bet ir pamėgau. Virtuvė vėl patapo skanių ritualų oaze, o šis tinklaraštis – savotiška atradimų ir ypatingų skonių biblioteka. Šį gyvenimo būdą tiesiog pamilau, ir, netgi, dukrai išaugus daugumą alergijų – Viskas BE atrasti mitybos įpročiai liko mūsų virtuvės dalimi. Pamilau Viskas BE gyvenimo būdą be alergenų, esu tikra – pamėgti jį gali ir Tu, tereikia nedidelės pirmosios pagalbos, užvedant ant kelio. Labai tikiu, manieji atradimai, nugulę į elektronines knygas „Meniu savaitei be alergenų”, „25 būdai pakeisti kiaušinį”, „Desertai be alergenų” puslapius, bus puiki pirmoji pagalba, nes tai yra būtent tai, ko tuomet labai ieškojau pati. Be abejonės, dar daugiau visko nei minėtų knygų puslapiuose – galima rasti šio tinklaraščio puslapiuose.

Gyvenimo etapą, kai teko pakeisti racioną laikau ne praradimu, o atradimu. Atradau skanų, sveiką gyvenimo būdą, meniu tapo netgi įvairesnis nei anksčiau. Labai linkiu to paties! Atsisakius vieno produkto – galima rasti net kelis už jį pranašesnius, kurių anksčiau tiesiog nepastebėjome.

Tereikia leisti sau pažinti produktų parduotuvių lentynas iš naujo. Kaip tai padaryti? Kviečiu į šio tinklaraščio puslapius, kur surašyta dauguma atsakymų į klausimus, tuo metu kilusius man, kasdien auga įdomių produktų katalogai, keičiančių įprastus kasdienius ir laikomus alergenais, kaip ir skonių pilnai virtuvei ypač naudinga – Viskas BE receptų knyga.

Viskas BE parašas

Svečiuose

Viskas BE pranešimas „Vilnius sveikiau” organizuotame renginyje „Alergiško vaiko mityba”

Viskas BE laidoje „Į sveikatą”

Svečiuose virtuvėje, kur gimsta tik sveiki ir skanūs patiekalai! „Viskas BE” vasaros šaltibarščių desertas – laidoje „Į SVEIKATĄ”. 

Spaudoje

Užkulisiai. Tinklaraštis VISKAS BE socialiniame tinkle Instagram

Pirkinių krepšelis