Receptai

Sveika mityba, veganiška mityba, subalansuota mityba, įvairi mityba, hipoalerginė dieta, ar gali būti skanu ir įvairu, jei mitybos racionas be daugumos įprastais laikomų produktų? Tikrai taip, receptai šiame tinklaraštyje puikus to įrodymas.

Vakarienės idėjos, pietų idėjos, pusryčių idėjos, receptai vaikams, veganiški receptai ir tiesiog skanūs patiekalai, net jei ir svečiuose hipoalerginė dieta!

Nesvarbu, koks jūsų alergenų sąrašas, garantuoju, valgyti galima lygiai taip pat skaniai. Tereikia šiek tiek kūrybiškumo ir žinių, kad pakeisti vengiamus produktus skaniomis ir panašiomis maistinėmis savybėmis pasižyminčiomis alternatyvomis, o tada šiek tiek įgūdžių ir fantazijos sulipdant juos į receptus. Virtuvė gali būti turtinga ir be alergenų, įsitikinau pati, kadaise pradėjusi viską iš naujo su 5 produktais racione, įtikinsiu ir jus. 

Mityba be kiaušinių, be pieno produktų, be kvietinių miltų ar net gliuteno? Erdvėje TIK NARIAMS ne tik nuolat auganti receptų knyga, bet ir maisto produktų katalogai: sveiki, alternatyvūs alergenams produktai ir tiesiog įdomūs radiniai maisto produktų lentynose.

Kalafiorų košė

Kalafiorų košė

Kalafiorų košė Kalafiorų košė Nustebsite, kokią gardžią bulvių košę galima pasigaminti be bulvių ir pieno…

Skaityti receptą

Daugiau receptų be alergenų?

🍒 01.

Meniu savaitei be alergenų

Elektroninė receptų knyga, kurioje receptai alergiškiems ar vengiantiems pieno produktų, kiaušinio, kviečių (ir net gliuteno), sojos. Lengvi ir greitai paruošiami receptai pietums, vakarienei, pusryčių ir net desertų idėjos. 

🍒 02.

Desertai be alergenų

O gal kažko ypatingai skanaus, bet ne tokio kalto, kaip įprastai? Desertai be pieno produktų, kiaušinio, kviečių (ir net gliuteno), sojos. Veganiški desertai – ne tik lengvesni už įprastus, bet kai kurie dar ir becukriai.

🍒 03.

25 būdai pakeisti kiaušinį

Alergija kiaušiniui? O gal veganiška mityba? Kuo pakeisti kiaušinį kasdieniuose patiekaluose? Net 25 būdai, kaip natūraliais būdais pakeisti kiaušinį kepiniuose, desertuose, rimtuose patiekaluose su rekomendacijomis kada ir kurį geriau pasirinkti.

Pirkinių krepšelis