Erdvė nariams

Skanaus gyvenimo būdo bendruomenė

Gardžiai kvepianti, skonių kupina virtuvė, kurioje: sveikas maistas, veganiškas maistas, skanus maistas, maistas be glitimo, maistas be gliuteno ir laktozės ir tiesiog skanus, turtingas įdomiais atradimais kasdienėje virtuvėje, gyvenimo būdas.

Alergija maistui, maisto netoleravimas, refliuksas, hipoalerginė dieta? O gal veganiška mityba ar tiesiog mityba, kurioje VISKAS BE kiaušinio, be pieno produktų, be kvietinių miltų, be gliuteno, be sojos, kitų tipiniais laikomų ingredientų?

Jeigu ir TU kartais užduodi sau klausimą, „o ką valgyti” – PRISIJUNK!

Receptų knyga

Sveiki, skanūs receptai, veganiški receptai, receptai be gliuteno, be alergenų (be pieno, kiaušinio, kvietinių miltų, sojos ir kt.). Prie visų receptų netipinių ingredientų rodyklė, o kai kuriems produktams netgi ir partnerių nuolaidos kodai.

Produktai

Maisto produktai ir idėjos turtingam, sveikam, įvairiam produktų krepšeliui. Sveikų produktų parduotuvės ir įdomūs radiniai, alternatyvos alergenams, nekasdieniai radiniai tipinių, prekybos centrų parduotuvių lentynose.

Nuolaidos, pasiūlymai

Nuolaidos kodai skaniam ir turtingam produktų krepšeliui, paslaugoms įsigyti ir kitos privilegijos, skirtos tik Viskas BE bendruomenės nariams. Elektroniniai leidiniai ir atmintinės nemokamam atsisiuntimui.

Pirkinių krepšelis