Daily Poison: sveiki pusryčiai ir skaniausia avižinė košė Vilniuje

Sveiki pusryčiai mieste? O gal veganiški pusryčiai? Pusryčiai be alergenų? Šįkart apžvalgoje – sveiki ir skanūs pusryčiai Vilniuje, ir restoranas, vertas rekomendacijos.

Meniu mieste, ypač, kai meniu racione vengiama tam tikrų ingredientų, tokių kaip pienas, kiaušinis, kviečiai ar apskritai gliutenas – neretai gali būti tikras iššūkis. Ypač, kalbant apie pusryčius mieste, kai racioną sudaro kiaušinių, miltiniai patiekalai ar pienu ir sviestu gardinamos košės. Kur papusryčiauti?

Daily Poison: skaniausia ragauta avižinė košė mieste

Daily Poison: pusryčiai Vilniuje

Restoranas Daily Poison sakyčiau savo meniu orientuotas į skanius, įvairius ir lėtus pusryčius orientuotą auditoriją: košių (ir ne tik avižinių), kiaušinių pusryčių patiekalų, skrebučių, blynelių meniu čia tikrai itin platus, o juo mėgautis galima praktiškai visą dieną. Galbūt mityboje be alergenų ar jei tikslas veganiški pusryčiai – kiaušinių patiekalai nėra aktualūs, bet ta košių įvairovė! Ir ne šiaip košių, tačiau turtingų sudėtimi ir vertingais ingredientais bei pagardais, spalvingų ir vien savo išvaizda skatinančių rinktis atrodytų paprastą patiekalą – košę.

Vengiate pieno produktų? Veganiški pusryčiai?

Daily Poison meniu visos ruošiamos košės gali būti paruoštos be pieno, o naudojamas augalinis produktas šiam pakeisti yra net keleto skirtingų rūšių.

Visavalgė mityba ir sveiki pusryčiai?

Net jei ir jūsų mityba visavalgė ir nevengiate, pavyzdžiui, kiaušinio patiekaluose, Daily Poison sakyčiau ta vieta, kur prioritetą teikčiau košėms, blyneliams, varškėčiams (šie beje čia taip pat buvo verti dėmesio). Esu visiška fanė Benedikto kiaušinio ir jį ragauju praktiškai visur, tai ši vieta, deja, man įsiminusi kaip ta, kur ragavau patį neskaniausią savo pusryčių Benediktą Vilniuje. Bet, turint omenyje platų likusių pusryčių patiekalų meniu – rekomenduoju Daily Poison kaip tikrai puikią vietą skaniems pusryčiams Vilniuje. Lankiausi čia ne kartą, ir tikrai sugrįšiu dar.

Lokacija, aptarnavimas

Daily Poison restoranas įsikūręs gana judrioje miesto vietoje, šalia Jasinskio tilto. Nors eismas aplink čia gana judrus – pastatą nuo gatvės skirianti tvora sukuria gana jaukią erdvę ir net ir be didelio automobilių triukšmo galima pasimėgauti terasa. Tiesa, gali būti kiek nepatogu palikti automobilį, nes šalia parkabimo aikštelės nėra, jeigu laisvų vietų palei šaligatvį esančioje parkavimo zonoje nebūtų, lieka pasirinkimas palikti automobilį netoliese esančios IKI parduotuvės aikštelės.

Tiesa, jeigu ir jūs, kaip ir aš, mėgstate kartu su savimi nešiotis ir kompiuterį – erdvės išplanavimas patogus bendrauti netrukdant aplinkiniams, aplinkoje nemažai rozečių pasikrauti kompiuterį, sakyčiau savo erdve restoranas sukuria kiek panašią darbui palankią atmosferą kaip Vero Cafe ar Caffeine.

Aptarnavimo greitis ir kokybė – 10/10. Užsakyti patiekalus reikia prie baro savarankiškai, ten galima nusiskenuoti meniu, o atneša juos ganėtina greitai, per 15-20 min.

Daily Poison restoranas įsikūręs adresu: J. Jasinskio g. 14A-101, Vilnius

Kepta avižinė košė: receptas

Kepta avižinė košė, receptas

Skani, kitokia ir greitai paruošiama avižinė košė namuose? Daugiau įvairių pusryčių košių, kurias su pasigardžiavimu valgytumėte ne tik jūs, bet ir namų mažieji?

Kepta avižinė košė, šokoladinė maistingoji teff kruopų košė, avižinė košė su karamelizuotu moliūgu, bolivinė balanda (kynva) ir košė su nesaldžiais pagardais – visi šie receptai, kaip ir daug kitų sveikų pusryčių idėjų be visko – Viskas BE narių erdvės receptų knygoje. 

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis