HOMEpica be laktozės ir gliuteno: kur skaniai pavalgyti Vilniaus rajone?

HOMEpica be laktozės ir gliuteno: kur skaniai pavalgyti Vilniaus rajone?

HOMEpica picos

HOMEpica

PC „Link Molėtų“, Molėtų g.13, Didžioji Riešė, Vilniaus r.

HOME pica – ar verta apsilankyti, norintiems skaniai pavalgyti Vilniaus rajone? Mieste restoranų, kurių valgiaraštyje bent keletas sveikų pasirinkimų, netrūksta. Tačiau išvykus už sostinės ribų pasirinkimų sumažėja iki minimumo. O jeigu kažko nekaltai kalto į pikniko krepšį norisi pakeliui iš miesto vasaros pramogų link? Ką užsisakyti, kai racione – tik maistas be gliuteno, tačiau norisi pasilepinti gardžia vakariene be vargo gaminant namuose?

HOMEpica, nors įsikūrusi jau už Vilniaus, Didžiojoje Riešėje, iš sostinės pasiekiama ranka, kaip ir sostinę Wolt kurjerio pagalba jų kepiniai pasiekia minutėmis. Verta pabandyti? Verta! Picos be alergenų, veganiški patiekalai, gurmaniški mėsainiukai ieškantiems kuo pavaišinti svečius – čia radau kur kas daugiau, nei sako picerijos pavadinimas.

HOME pica: lokacija, aptarnavimas

Kadangi HOMEpica siūlo pristatymo į namus galimybę, nusprendžiau pasinaudoti būtent ja. Picos į namus Vilniuje pristatomos tikrai greitai, gal priklauso nuo miesto rajono, bet mes užsakinėjome du kartus ir abu kartus pica mus pasiekė 30-40 minučių intervale. HOME pica pasiekiama per WOLT programelė, taip pat galima užsisakyti ir skambinant tiesiogiai interneto svetainėje nurodytu numeriu. Keliaujate link Molėtų? Bus labai patogu užsukti į prekybos centre „Link Molėtų” esančią pačią piceriją (Didžiojoje Riešėje).

Asortimente – įvairūs patiekalai, tačiau labiausiai suintrigavo maistas be gliuteno, o konkrečiau – picos. Šios į namus atkeliavo pakankamai greitai, šviežios ir dar šiltos – iš tiesų lyg iškeptos namie. Picos padas be gliuteno, sūris veganiškas, skanus ir sakyčiau draugiškas kaina pasirinkimas, ieškantiems kur paskanauti picos išvengiant pagrindinių alergenų.

Pica be gliuteno, salotos su halloumi sūriu, mėsainiai: skanaus ir sveiko maisto derinys

Kalbant apie HOME pica meniu, jis tikrai platus ir stebinantis tiek tradiciniais pasirinkimais, tiek gurmaniškais skoniais. Picų sąraše yra ne tik jau minėta pica be gliuteno ir laktozės, bet ir daugiau variantų, kurie patiks besimaitinantiems veganiškai ar vegetariškai. Greta jau įprastų „Havajų“ ar „Margaritos“ siūloma pasimėgauti ir graikiška pica bei gurmaniška „Di Manzo“ su jautiena – variantų iš tiesų daug. Be to, jei HOMEpica meniu nerasite mylimiausių picos ingredientų derinio, jį galite susikurti ir patys.

HOMEpica picos

Visgi picomis asortimentas tikrai nesibaigia. Jei aktualūs dienos pietūs ir kur skaniai pavalgyti Vilniaus rajone, kasdien pateikiami vis nauji pasiūlymai geromis kainomis. Norintiems pasisotinti mėsainiais – taip pat net keletas skirtingų variantų. Tarp tradicinių mėsainių su smulkinta vištiena bei plėšyta jautiena slypi ir netikėtas ingredientas – halloumi sūris. Sveikų patiekalų sąraše yra ir salotos su halloumi sūriu, vištiena arba lašiša. Trumpai tariant: pasirinkimų tikrai netrūksta kiekvieno skoniui.

Dar viena meniu skiltis, taip pat nenuvilianti pasiūlymų gausa – tai gėrimai. Čia slypi ne tik mums įprasti gaivieji gėrimai, bet ir natūralūs, švieži vaisių kokteiliai. Braškinį kokteilį su bananais išbandžiau ir aš – tai pakankamai paprastas skonių derinys, kuris patiks daugumai. Tačiau švaresnę mitybą ar bent lengvą, sveiką „užkandį“ prisijaukinti galima ir kitais skoniais: tropiniais, žaliaisiais, kokosiniais kokteiliais. Nevengiantiems gliuteno – naminė duonos gira, kuri ruošiama čia pat.

Pica be gliuteno – ryški meniu žvaigždė

Picerija viešai didžiuojasi, kad kiekvienam patiekalui naudojami švieži, vietoje gaminami ingredientai. Jų pica be alergenų – iš tiesų maloniai nustebino. Džiugu ir tai, kad picerijos šeimininkai supranta, kaip svarbu yra ne tik atsakingai parinkti ingredientus bealergeniam patiekalui, bet ir išvengti kontakto su iš standartiniais ingredientais paruoštų patiekalų. Anot šeimininkų, šioje picerijoje maistas be gliuteno ir laktozės ruošiamas atskiroje darbo vietoje.

Plonapadės picos tešlai naudojami itališki, gliuteno neturintys miltai, o likusius ingredientus galima rinktis pačiam. Veganiškas sūris, daržovės, įvairių rūšių mėsa – tik keletas pasirinkimų iš plataus sąrašo, tad tobulos picos derinį nesunku pasirinkti tiek atsižvelgiant į propaguojamus mitybos įpročius, tiek ir į skonį. Pirmam susipažinimui nusprendžiau pernelyg nenutolti nuo klasikos – pasirinkau „Margaritos“ versiją be alergenų, tradicinį sūrį pakeisdama veganišku. Galiu drąsiai teigti: tradicinius skonius picerija įvaldžiusi tikrai meistriškai. Belieka išbandyti ir keletą netikėtų kombinacijų, nors neabejoju, kad net ir šios nustebins maloniai.

Ar rekomenduoju?

Tikrai taip. Ieškantiems, kur skaniai pavalgyti Vilniaus rajone, HOME Pica – netikėta, tiek gurmaniškų, tiek ir mūsų receptoriams įprastų skonių kupina alternatyva. Čia kuo pasivaišinti ras ir tie, kurių mitybos įpročius koreguoja alergijos, ir ieškantys įdomių skonių ar tiesiog paprastos, tradicinės bei namų komfortą primenančios picos. Prakalbus apie namų komfortą, negaliu darkart nepriminti patogaus pristatymo – išskirtinėmis picomis pasimėgauti gali ir vilniečiai, ir gyvenantys netoliese sostinės. Picerija taip pat priima ir didesnius užsakymus renginiams ar pietums įmonėse, tad išbandę naujus skonius patys, jais galėsite pasidalinti ir su kolegomis ar draugais. Ragautų patiekalų maisto kokybė – be abejonės 10/10. Be to, negaliu nepaminėti ir kainos – lyginant su kitomis bealergenes picas siūlančiomis picerijomis Vilniuje, HOMEpica maistas kainuoja tikrai mažiau, tačiau skonis ir kokybė – niekuo nenusileidžia žinomoms Vilniaus miesto picerijoms.

Viskas BE: Joana Šaulienė

Jums gali patikti šie straipsniai:

Alergiškas mažylis. 10 užkandžių idėjų iš parduotuvės lentynos.

Kiaušinio pakaitalai, E-KNYGA atsisiuntimui: „25 būdai pakeisti kiaušinį”

Bananai, sveiki ir skanūs desertai, E-KNYGA atsisiuntimui: 15 idėjų, ką nuveikti su bananais.

Visus šiuo straipsnius ir leidinius atsisiuntimui rasite šio tinklaraščio erdvėje nariams

Maisto planavimas savaitei: planuotė

Prenumeruok Viskas BE naujienas ir gauk patogų Viskas BE paruoštuką planuotis savaitės meniu!

Patiko šis straipsnis? Pasidalink!

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis