Golden Coffee – skanus atradimas senamiesčio širdyje

Golden Coffee – skanus atradimas senamiesčio širdyje

Ryga golden coffe, maistas

Golden Coffee – mano naujausias atradimas, kurį drąsiai rekomenduoju ieškantiems, kur pavalgyti Rygoje. Kadangi esu kilusi iš Biržų, artimiausias didmiestis Ryga, taip pat ir pajūris Latvijoje bei Jūrmala – mylimi miestai nuo pat vaikystės. Nors Rygos senamiestis pažįstamas iki pačių siauriausių gatvelių, kaskart čia atrandu kažką naujo – jei ne architektūrinių paminklų, tai kultūrinių renginių, naujų pramogų ar gastronominių džiaugsmų, kaip ir šįsyk.

Kur skaniai pavalgyti su mažąja mūsų šeimos nare, t.y., kad būtų ne tik skanu, bet ir platesnis pasirinkimas be alergenų – nemenkų iššūkių kelionėse keliantis klausimas. Šįsyk Rygos senamiestį teko prisijaukinti iš naujo. Buvo ir nemažai nusivylimų, tačiau ši apžvalga – apie aptiktą restoraną, kuris vertas rekomendacijos. Ir ne tik dėl gana plataus pasirinkimo be didžiųjų alergenų, bet ir apskritai patrauklaus bei įdomaus meniu tiems, kas neriboja savo mitybos raciono. 

Rygos senamiestis ir jame įsikūręs Golden Coffee: vieta, aptarnavimas

Golden Coffee įsikūręs vienoje iš Rygos gatvelių, nuolat apsuptų jaukaus šurmulio ir turistų susidomėjimo. Lokacija ypač patogi trumpam poilsiui po pasivaikščiojimo senamiestyje: restoranas yra tarp Šv. Petro bažnyčios ir Juodagalvių namų – objektų, kuriuos besilankantiems Rygoje pamatyti tiesiog būtina. Be to, šiltuoju sezonu atvira ir restorano lauko erdvė. Jei ieškote, kur pavalgyti Rygoje mėgaujantis magiškais senamiesčio vaizdais, šis restoranas – ideali vieta pietums. Lankytojų niekuomet netrūksta, o tai – jau subtili užuomina, kad čia laukia dėmesio vertas maistas.

Restorano interjeras – kuklus, tačiau švarus, pozityviai nuteikiantis. Atmosfera jauki, o malonus personalas leidžia pasijusti visuomet laukiamu. Nors restoranas pakankamai judrioje senamiesčio zonoje, net ir didesnis klientų srautas nesutrukdė greito aptarnavimo. Užsisakius maistą, šį mums atnešė pakankamai greitai, lygiai taip pat sparčiai aptarnavo ir staliukus aplinkui – tai tikrai pradžiugins skubančius ar ypač išalkusius.

Golden Coffee – vieta ieškantiems, kur pavalgyti Rygoje be alergenų

Nors pavadinimas sufleruoja, kad šis restoranas turėtų būti skirtas kavos gurmanams, iš tiesų jis ypač plačiu meniu, kuriame – tikrai ne vien kepiniai ir desertai, bet ir pasiūlymai ieškantiems, kur pavalgyti kiek sočiau. Valgiaraštyje alergenai nesužymėti, tačiau su personalo pagalba visai greitai atradome tai, kas tinka mums visiems trims. Ką ragavome? Šįsyk pasirinkome avienos dešreles su bruknių padažu ir tradicinį kiaulienos šašlyką. Ir, žinoma, kaipgi be mažųjų laimės restoranuose – gruzdintų bulvyčių. Nudžiugino ne tik didelės porcijos, bet ir skanios, įvairios daržovės lėkštėse.

Nevengiantiems alergenų pasirinkimų spektras dar platesnis. Įspūdį paliko rinkiniai dviems ir daugiau asmenų, kuriuose – mėsainiai, picos gabalėliai, bulvytės. Panašu, kad tai – vienas skaniausių ir populiariausių restorano „kabliukų“, nes šių rinkinių buvo gausu ant aplinkinių staliukų. Tačiau meniu netrūko ir tradicinių patiekalų, sriubų, lengvesnių blynelių, įvairių košių bei salotų, tad rinktis iš ko turi ir atvykę pasisotinti rimčiau, ir norintys susipažinti su Latvijos virtuve ar tiesiog lengvai užkąsti intensyvios dienos akimirkomis. Desertų bei gėrimų taip pat netrūksta, tad restoranas kviečia ir trumpam apsilankymui bei lengvam atokvėpiui su puodeliu kavos ar taure gaivaus limonado.

Restoranai Rygoje ir maisto kaina

Turint omenyje, kad tai – pats Rygos senamiestis, kaina pasirodė gana žema už pakankamai gausias porcijas. Vienam žmogui skiriant iki 20 eurų, pavyks ne tik paragauti, bet ir sočiai pavalgyti. Tuo tarpu aplinkiniai restoranai Rygoje šiek tiek nuvylė patiekalų skoniu, asortimentu, porcijų dydžiu ir kaina, tad dviguba rekomendacija šiam restoranui. 

Golden Coffee džiugina geromis kainomis, tačiau greta jų koja kojon žengia ir kokybė bei pateikimas. Kiekviena lėkštė, kurioje – gausi porcija, kruopščiai patiekiama, skoniai subalansuoti, ingredientai visuomet švieži. Akivaizdu, kad šis restoranas lankytojų mylimas ne veltui, o ryškiausias bruožas – tai ne tik prieinamos kainos, bet ir iš tiesų skanus maistas. Patiekalų be alergenų buvo ir daugiau, tad nekantrauju juos išmėginti kitąkart sugrįžus į Rygą.

Kur pavalgyti Rygoje – visgi Golden Coffee?

Jei ketinate apsilankyti Rygoje pirmąkart – tikrai taip, nors čia ypatingus skonius iš naujo atranda ir vietiniai gyventojai. Besidairantiems jaukaus restorano ar kavinės Rygoje, Golden Coffee – vienas geriausių sprendimų kainos, patiekalų gausos bei lokacijos atžvilgiu. Čia netrūksta ne tik gurmaniškų, įdomių skonių, bet ir tradicinio maisto bei pasiūlymų, kurie patiks visai šeimai, net ir mažiausiems. Jei aktuali mityba be alergenų, svarbu atminti, kad ne visos kavinės Rygoje galės pasiūlyti jums tinkamą patiekalą. Visgi šiame restorane tokių alternatyvų tikrai netrūksta – apie savo alergijas informuokite aptarnaujantį personalą, kuris mielai pakonsultuos ir padės išsirinkti ne tik skanų, bet ir jūsų mitybos įpročius atliepiantį valgį. Tarp šių rasite ir lengvų užkandžių dienos pradžiai, ir pasirinkimų rimtam pasisotinimui. Ką bekalbėti apie nuostabius vaizdus, supančius restorano aplinką – tai visapusiškai pozityvi patirtis, praturtinanti ne tik skonio receptorius.

Mes sugrįšime!

Viskas BE: Joana Šaulienė

Jums gali patikti šie straipsniai:

Alergiškas mažylis. 10 užkandžių idėjų iš parduotuvės lentynos.

Kiaušinio pakaitalai, E-KNYGA atsisiuntimui: „25 būdai pakeisti kiaušinį”

Bananai, sveiki ir skanūs desertai, E-KNYGA atsisiuntimui: 15 idėjų, ką nuveikti su bananais.

Visus šiuo straipsnius ir leidinius atsisiuntimui rasite šio tinklaraščio erdvėje nariams

Maisto planavimas savaitei: planuotė

Prenumeruok Viskas BE naujienas ir gauk patogų Viskas BE paruoštuką planuotis savaitės meniu!

Patiko šis straipsnis? Pasidalink!

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis