Vaflių namai: belgiški vafliai Vilniuje, veganiški, be gliuteno, be alergenų

Belgiški vafliai be kvietinių miltų ar apskritai gliuteno, be kiaušinio, be pieno produktų ar apskritai veganiški belgiški vafliai restorane. Misija įmanoma? TAIP!

Kartojau ir kartosiu, kartais nedideli (o mūsų atveju ir tikrai nemaži) praradimai virtuvėje gali lemti skaniausius atradimus. Gyvenimo būdas gali būti skanus, net jei ir mitybos įpročius koreguoja alergija maistui, maisto netoleravimas ar didelis noras pakeisti mitybos įpročius į veganiškus, vegetariškus, be gliuteno ar kitų vengiamų produktų. 

Šįkart mano atradimas Vilniuje – Vaflių namai. Mažytis rojus vaikams, savo tikrai nemaža žaidimų erdve ir didelis rojus tiems, kurie privengia kai kurių maisto produktų grupių, visgi dievina gardų vaflių kvapą ir yra išsiilgę kepinių skonių su lengvai gurmanišku prieskoniu. 

Meniu be alergenų, gliuteno, veganiškai

Restorane „Vaflių namai”, kaip jau ir sufleruoja restorano pavadinimas, meniu dominuoja  miltiniai kepiniai – belgiški vafliai: saldūs vafliai, vafliai su rimtais, nesaldžiais pagardais, gana paprasti vafliai ir vafliai su gurmaniškų pagardų priedais. Prie kiekvieno patiekalo meniu – aiškiai sužymėti alergenai, o kortelės pabaigoje pateiktas alergenų žymėjimo paaiškinimų sąrašas.

Vengiate pieno produktų, kiaušinio?

Tuomet veganiški vafliai bus jūsų pasirinkimas. Žavu tai, kad veganiškai gali būti paruošti bet kurie vafliai iš plataus meniu. Belgiški vafliai be gliuteno? Šiame restorane naudojama miltų kepiniams įvairovė suteikia ir tokį pasirinkimą. Ar už šį malonumą pakeičiant ingredientus palankesniais mitybos įpročiams reikia primokėti? Mano nuostabai, toks pakeitimas buvo visiškai nemokamas. 

Lokacija, aptarnavimas

Nors šią vietą vakarienei pasirinkome pirmadienio vakarą – teko luktelėti eilėje, kol atsilaisvins staliukas. Rekomendacija – esant galimybei, rezervuoti vietą iš anksto. Restoranas įsikūręs kavinių miestelyje Ogmios mieste, tad atvykus čia pavakarieniauti, aplink galima pasivaikščioti tarp fontanų, yra erdvių vaikams, netoliese prekybos centras.

Aptarnavimo greitis ir kokybė – 10/10. Kol laukėme staliuko, mano mažoji džiaugėsi tikrai nemaža žaidimų erdve vaikams, tad laikas neprailgo. Padavėja išsamiai pasidalino klausta informacija apie miltų sudėtis vafliuose, padėjo išsirinkti. Nors restoranas buvo pilnut pilnutėlis, patiekalų laukėme 20-30 min., sakyčiau tikrai neilgai. 

Vaflių namai įsikūrę adresu: Verkių g. 29A, Vilnius

Rekomenduoju

Namų virtuvėje viskas be kiaušinio, pieno produktų, kviečių ar net gliuteno? O gal veganiška mityba? Išsiilgusiems gardžių kepinių ne savojoje namų virtuvėje – „Vaflių namai” bus ta vieta, kur palepinsite skonio receptorius gardžiais vafliais jaukioje restorano aplinkoje, o jei dar su vaikais, tai ir mažieji padėkos už pasirinkimą su erdvia žaidimų zona. 

Beje, kol, neturėjau vaikų, tokių erdvių privengdavau dėl vaikų keliamo šurmulio. Jeigu vaikų erdvė jums neskamba kaip muzika ausiai – šiame restorane net kelios atskiros patalpos / erdvės, tad išlieka galimybė pasirinkti staliuką atokiau. 

Belgiškų vaflių receptas

Belgiškų vaflių receptas

Naminiai veganiški belgiški vafliai be kiaušinio, pieno produktų, kviečių ir net gliuteno?

Skanutėliai vafliai be alergenų, vegan, be gliuteno – šis receptas, kaip ir daug kitų kepinių be visko – Viskas BE narių erdvės receptų knygoje. 

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis